Anul școlar 2020-2021

Limbile română, maghiară și latină

  1. Abrudean Marieta
  2. Ardelean Ioana - șef catedră
  3. Biligan Maria
  4. Crișan Laura
  5. Deme Enikő
  6. Gaspar Zita
  7. Groza Claudia
  8. Hîruţa Aurelia
  9. Macarie Angela
  10. Macarie Doina
  11. Moroșan Lenuța
  12. Poenar Rus Eva
  13. Sztankovszky Enikő
  14. Toma Camelia
  15. Vlas Irina

Matematică

  1. Alexa Mioara Daria
  2. Berinţan-Sîntejudean Olimpia
  3. Chira Mirela
  4. Ceuca Sabina IoanaCopaciu CristinaKovacs Melinda
  5. Fodor Erika
  6. Goina Delia - șef catedră
  7. Mihestean Mihaela
  8. Stoleru Daria Maria

Chimie

  1. Muller Kristina
  2. Pop Elena
  3. Țigăuan Iacob - șef catedră
  4. Vlad Iuliana

Biologie

  1. Curtuiuș Oltița - șef catedră
  2. Kovacs Zsolt
  3. Moldovan Duța
  4. Preda Alincuța

Geografie

  1. Cira Viorica - șef catedră
  2. Gyorgyi Rudolf Attila
  3. Peter Adrian
  4. Peter Crina
  5. Simon KingaSion Ruxandra

    Socio-Umane și Religie

    1. Arieșan Ilie
    2. Brici Florina - prof. cons.
    3. Catinean Lacramioara - prof. cons.
    4. Ciutan Brumărel
    5. Deuș Ioan
    6. Filipaș Veronica
    7. Gherman Laura
    8. Gered Petru
    9. Jimborean Emilia
    10. Kerekes Manuela
    11. Levai Ileana
    12. Mișca Florin
    13. Neamț-Uță Bogdan
    14. Palco Corina
    15. Petrean Teofil
    16. Pintiliescu Andrea - șef catedră
    17. Toth Zoltan

    Istorie

    1. Antal Attila
    2. Kirai Ildiko
    3. Manea Angelo -
    4. Oniga Adina
    5. Măierean Carmen
    6. Vălean Alexandru - șef catedră

Limbile engleză, franceză și germană

  1. Buboly Monica
  2. Botar Henrieta
  3. Ciuruș Carina
  4. Colțea Angela
  5. Drăgan Alina
  6. Iurisniti Cristina
  7. Konradi Sandor
  8. Lechinţan Dalia
  9. Marosi Reka
  10. Onciu SIlviu
  11. Părăuan Andreea
  12. Rai Anca
  13. Răchită Constantina
  14. Roth-Gross Venera - șef catedră
  15. Sima Cosmin
  16. Strungar Monica
  17. Slevoaca Crina
  18. Semeniuc Camelia Daniela
  19. SÎngeorzan-Epure Ioana

Fizică

  1. Bălan Daiana
  2. Cocis Ana-Maria
  3. Muller Kristinae
  4. Szekely David - șef catedră
  5. Tabără Camelia
  6. Ungur Gențiana

Educație fizică, vizuală și muzicală

  1. Borodi Ștefania
  2. Butila Geanina
  3. Boncea Ionuț
  4. Deak Zoltan
  5. Nicolae Grigore
  6. Oprea Mihaela - șef catedră
  7. Podișor Adrian
  8. Păvăluc- Gal Eniko
  9. Petrean Teofil
  10. Sarkani Kinga
  11. Szakacs-Griga Teodora
  12. Tabără Adriana

Tehnologii

  1. Colțescu Ramona
  2. Copaciu Cristina
  3. Furedi Carmen - șef catedră
  4. Grec Margareta
  5. Lungu Iudit
  6. Mureșan Maria
  7. Neamțiu Eugen
  8. Pop Loredana
  9. Semeșdean Ana
  10. Todoran Anca
  11. Trișcaș Ionica

Învățători

  1. Balint Eva
  2. Balmoș-Rus Alexandra
  3. Bocskay Tunde
  4. Câmpan Monica
  5. Carabian Deneș Agnes
  6. Catalano Cristina
  7. Conț Ioana
  8. Dragonici Garofița
  9. Dologa Diana
  10. Giurgiuca Anamaria
  11. Hâlmu Rodica
  12. Liber Brigitta Annamaria
  13. Matei Livia
  14. Matei Irina
  15. Moțoc Ioana
  16. Ometita Emilia
  17. Pitea-Crișan Adina
  18. Podină Dorina - resp. comisie învățători
  19. Pop Teodora Sorina
  20. Rad Aurora
  21. Sidor Maria
  22. Someșan Nicoleta
  23. Spermezan Floare
  24. Simion Lenuța Daniela
  25. Țăran Livia
  26. Valean Dora
  27. Veer Ildi
  28. Voica Alina